b-g1-6716-3095.jpg
b-netlift-2-5257-9802.jpg
b-g3-505-7208.jpg
b-g4-844-2902.jpg
b-g5-377-8943.jpg

HAKKIMIZDA

1961 yılında faaliyetlerine başlayan NetMak Metal Makine San ve Tic Ltd Sti endüstriyel kaldırma ekipmanları alanında yarım asrı aşan hizmet süresi ile ülkemizin köklü firmalarından biridir.

Kendi markası olan NETLIFT ve Avrupa’da her biri kendi alanında lider olan dünya markalarının temsilciliğini yapan NetMak,

İstanbul’da  yönetim merkezi,

Sakarya 2.OSB de 20.000m2  işletme sahası,
Ümraniye ve Karaköy olmak üzere 2 adet satış mağazası,
Ülke genelinde 300 adet satış ve servis noktası ile hizmet vermektedir.


NetMak, ulusal ve uluslararası mevzuat gerekliliklerine ve kalite taahhütlerine uyumda gösterdiği hassasiyet, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık ve yatırımcı yönetim stratejisi ile kurumsal markası olan NETLIFT’i uluslararası platforma taşıma başarısını göstermiştir.NETLIFT, sektör ihracatındaki başarılı performansı, yurt içi ve yurt dışında sahip olduğu binlerce referansı ile dünyada tanınan ve kabul gören bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Ürünler: Taşıma, kaldırma, istifleme  ve iş güvenliği ile alakalı çok geniş ürün çeşitliliğine sahiptir  :  Transpaletler, istif makineleri, makaslı çalışma platformları, forkliftler, personel yükseltici platformlar, hidrolik ve mekanik krikolar, ağır yük taşıma arabaları, muhtelif itici-çekici ve yuvarlayıcılar, kanca altı kaldırma ekipmanları, yük ve insan balansörleri, varil taşıma kaldırma ve çevirme ekipmanları, iş güvenliğine yönelik ekipmanlar,kirişel koruyucu donanımlar ve yaşam halatları, yük güvenliğine yönelik ekipmanlar, ceraskal,çektirme ve vinçler, çekme testleri, basma testleri, proje imalatları, kaydırma sistemleri.. vb)

Test Laboratuvarı:

Yatay Test Makinesi:         Kapasite : 200t           Max. uzunluk : 8m

                                          Uygulanan testler : Çekme testi, Yorma testi, Koparma testi, Tutma testi

Çelik halat, kablo, zincir, polyester sapan ve halatgibi uzun malzemelerin gerilim testleri için özelolarak tasarlanmıştır. Test makinesi bilgisayar sistemiile kontrol edilmekte ve bu sayede test aşamasıdiyagramlı olarak gerçek zamanlı gösterilmektedir.Test sonuçları değer tablosu ile veya diyagramgörseli ile hard copy olarak çıktı da alınabilmektedir.

Dikey Test Makinesi:        Kapasite : 600/1000tUygulanan testler : Basma testi, Sızdırmazlık testi

Hidrolik kriko/silindir, mekanik kriko, pehlivan kriko, vb. kaldırma ekipmanlarının basma testini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. Yapılan basma testi esnasında elde edilen maksimum basınç seviyesi ile aynı zamanda sistemin (pompa, kaplin, hortum, tank, silindir) sızdırmazlık kontrolü de yapılmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için gerekli koşulları oluşturup,iş ahlakı ve prensiplerine bağlı kalarak, etik kurallar çerçevesinde rakiplerimizden daha iyi olduğumuzu müşterilerimize hissettirmek amacı ile güleryüzlü, yeterli ve donanıma sahip personel yapısını üstün hizmet kalite anlayışı ile birleştirerek, üretim aşamasında ve satış sonrasında son teknolojik yeniliklerden faydalanarak, en güvenilir program ve yöntemleri uygulayarak kaliteyi güvence altına almak ve böylelikle sistemin sürekliliğini sağlamaktır.

www.netmak.com.tr  &  www.netlift.com.tr  &  www.netliftforklift.com

E-Bültene Kaydol

Kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için e-bültene kaydolabilirsiniz

ÜRÜN TEKLİF FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.

netmakLoading
Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.